انجمن سئو: انجمن های فارسی و انگلیسی بهینه سازی سایت

انجمن سئو

انجمن که به انگلیسی Forum (فروم) گفته میشود، مکان هایی هستند که شما میتوانید به صورت رایگان در مورد موضوع های مختلف به بحث و گفتگو بپردازید، با سایر کاربران اینترنت در موضوعی که میخواهید مشورت کنید و از سایر امکانات لذت ببرید.

در زمینه بهینه سازی سایت نیز انجمن سئو به وفور یافت میشود، که در این نوشته از سئو ۷۲۴ در دسته آموزش SEO چندتا از بهترین انجمن های سئو فارسی و انگلیسی را معرفی و توضیح میدهیم، تا بوسیله این انجمن ها بتوانید به حل مشکلات سئو خود بپردازید و در مباحث بهینه سازی سایت با سایر کاربران مشورت کنید. نخست به معرفی انجمن سئو فارسی میپردازیم.

انجمن سئو موز فارسی

انجمن سئو موز فارسی

انجمن سئو موز فارسی یکی از بهترین انجمن های آموزش سئو و حل مشکلات و سوالات مربوط به بهینه سازی سایت میباشد. انجمن سئو موز فارسی در بخش موتورهای جستجو گوگل، یاهو، مایکروسافت و دایرکتوری را گنجانیده است. در بخش آموزش سئو؛ سئو کلاه سیاه (Black Hat SEO)، آموزش های تصویری، اصول و مبانی سئو، کتابهای آموزشی سئو و مقالات حرفه ای سئو را گنجانیده است.  همچنان این انجمن دارای اتاق های گفتگوی مدیریت محتوا، شبکه های اجتماعی و بخش گفتگوی آزاد نیز میباشد. لازم به ذکر است که ثبت نام در انجمن سئو موز فارسی به صورت رایگان امکان پذیر بوده و مدیران سئو موز و کاربران انجمن، آماده پاسخگویی سوالات شما در زمینه مشکلات مربوط به بهینه سازی سایت شما خواهند بود. برای ورود به انجمن سئو موز فارسی کلیک کنید.

انجمن سئو موز انگلیسی (SEOmoz PRO Q&A Forum)

انجمن سئو موز انگلیسی

انجمن SEOmoz یکی از بهترین انجمن های بهینه سازی سایت خارجی به زبان انگلیسی بوده که در آن اتاق های گفتگویی فراوانی چون:

The SEO Process
Measuring and Testing SEO
Online Marketing
Business Development
SEO Community
SEOmoz Resources

میباشد، از ویژگی های این انجمن، پاسخگویی سریع و حرفه ای و ثبت نام رایگان در آن میباشد. برای ورود به انجمن سئو موز انگلیسی کلیک کنید.

انجمن سئو چت (SEO Chat)

سئو چت

سئو چت یکی دیگر از انجمن های انگلیسی سئو بوده که دارای اتاق های گفتگوی مختلف، با پاسخگویی صحیح و سریع میباشد. به صورت کل حرفه ای ها برای مشوره از انجمن سئو موز انگلیسی و سئو چت استفاده میکنند. برای ورود به انجمن سئو چت کلیک کنید.

لطفا اگر شما انجمن بهینه سازی سایت خوبی را در خاطر دارید، در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید تا سایر دوستان نیز از آن انجمن بهره ببرند.

درباره سئو 724

سئو 724 یکی از وب سایت های زیرمجموعه گروه طراحی سایت 24 می باشد که در زمینه آموزش سئو و جا انداختن فرهنگ درست سئو در ایران فعالیت می کند. نویسندگان سایت اعضا گروه سئو 724 می باشند.
این نوشته در آموزش SEO ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

2 پاسخ به انجمن سئو: انجمن های فارسی و انگلیسی بهینه سازی سایت

  1. سلام علی جان … ممنون از معرفی انجمن ها من تو سئو موز عضو شدم جای خوبی هست ….

  2. Hamed می‌گوید:

    سلام خیلی ممنون
    واقعا مطالب سایتتون عالیه و همچنین عملی ..