درباره

سئو ۷۲۴ متعلق به شرکت تندیس تلاش و تفکر است که در زمینه طراحی سایت – سئو و بهینه سازی سایت – بازاریابی اینترنتی و طراحی نرم افزار های تحت وب فعالیت می کند. وب سایت فوق یکی از مجموعه وب سایت های این شرکت است که در زمینه آموزش سئو و بهینه سازی سایت با هدف ترویج این علم در ایران و ارتقا سطح فرهنگ جامعه نسبت به سئو فعالیت می کند.

چرا ما سایت ها را بهینه سازی میکنیم؟

ما دوست داریم شما را برای افزایش شهرت، بازدید و در آمدتان یاری رسانیم و در کل یک مورد مفید در تجارت تان واقع شویم، و این همکاری از جمله افتخارات ماست.

آیا بهینه سازی سایت به صورت حضوری توسط سئو ۷۲۴ تدریس میشود؟

بله؛ تیم تخصصی سئو ما که شامل کارشناسان مجرب و خبره در زمینه سئو داخلی و سئو خارجی می باشد علاوه بر انجام پروژه های سئو و بهینه سازی سایت در سطح گسترده در داخل و خارج از ایران این رسالت را در خود می بیند که به آموزش علم بهینه سازی سایت بپردازد. سئو ۷۲۴ علاوه بر آموزش آنلاین رایگان در بخش آموزش SEO سایت، دوره های آموزشی بهینه سازی سایت را به صورت کاملا عملی در قالب پروژه برگزار میکند؛ البته در حال حاضر دوره های آموزش سئو در تهران برگزار می شود و به زودی فیلم آموزشی دوره ها به صورت آنلاین ارائه خواهد گردید (برای اطلاعات بیشتر از صفحه دوره آموزش سئو و بهینه سازی سایت دیدن فرمایید)

در حال حاضر مطالب سایت توسط اعضا تیم سئو طراحی سایت ۲۴ که از مجموعه وب سایت های شرکت تندیس می باشد تولید می شوند. اعضا تیم سئو طراحی سایت ۲۴ از مجرب ترین کارشناسان این علم در ایران هستند که در زمینه سئو سایت های مختلف به زبانهای فارسی، انگلیسی و فرانسوی تجربه دارند.

آیا می توان نمونه کارهای انجام شده توسط شما را بررسی کرد؟

بله، برای مشاهده نمونه کارهای سئو انجام شده توسط ما و رتبه های بدست آمده می توانید کاتالوگ سئو ما را از لینکی که در سایت قرار داده شده دانلود کنید.